Dlaczego nasza strona nie działa?

Informuję szanowne koleżanki i kolegów naszego Grodziskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku ,że od 4 kwietnia nasza strona internetowa utraciła szatę graficzną i przestała prawidłowo działać  po aktualizacji .

Do chwili obecnej zwracam się z prośbą do prezesa firmy Ecommecy w Poznaniu ul. Obornicka 309 p. Wojciecha Daczkowskiego o naprawę techniczną  strony. Obecnie strona nie wzbudza zainteresowania odwiedzających seniorów i innych uniwersytetów.

Pomimo wielu telefonów do  prezesa ( nie odbiera telefonów), na emalie wybiórczo odpowiada.

13 maja otrzymałam sms : „zadzwonię później”, 22 maja br. sms z informacją o możliwych rozwiązaniach problemu,  28 maja sms  przepraszający za zwłokę  i napiszę do państwa maila.Moje kolejne telefony nie przynoszą skutku. 5 czerwca prezes napisał informację dot. rozwiązania problemu proponując migrację strony ( przeniesienie strony) na platformę Weblight. W związku ,że jesteśmy klientem ecommercy migracja za o zł pierwszy rok funkcjonowania standardowo minimum 79 zł netto /m-c/ , za rok 199 zł netto. Ta strona miała działać w ciągu 14 dni roboczych. Myśmy tę kwotę przelali na k-to firmy Ecommercy.

1 lipca prezes przesłał  sms zadzwonię później i informacja „ w tym tygodniu www będzie działać” Strona do dzisiaj nie działa mamy 25 lipca 2019r.Długo czeka się na realizację zadania  tejże firmy.!

Brak współpracy , wsparcia z w/w firmą . Czy tak traktuje się swoich klientów? By móc naprawić opłaconą usługę  techniczną.

Cały zespół specjalistów –  ludzi , który pracują na co dzień w swoim zawodzie  informatyków nie potrafi wesprzeć seniorów? Naprawić .

To prezes i  zespół pracuje na sukces swoich klientów. Tyle wyjaśnienia dla Was kochani.

Danuta Grzanowska